Košmar Gattusovog Milana nastavljen u Torinu

Rossoneri miljama daleko od Lige Šampiona.

Torino je večeras u 34. kolu Serije A savladao Milan s 2:0 i sada je došao u situaciju da se bori za plasman u Ligu Šampiona.

U Torinu su svi s nestrpljenjem čekali ovaj duel, a na kraju su slavili trijumf s kojim su došli na samo dva boda od četvrtoplasirane Rome, dok je Milan pao na šesto mesto.

Rossoneri u poslednje vreme igraju očajno, a bledi su bili i u Torinu, pa su zasluženo poraženi.

Sva uzbuđenja dešavala su se u drugom delu utakmice. Počelo je penalom za Torino u 58. minuti kojeg je skrivio Kessié, a u gol pretvorio Belotti.

Taj pogodak je doneo zanimljivu i otvorenu utakmicu, nekoliko dobrih šansi i majstorski gol Berenguera u 69. minuti.

Ako je u Milanu živela nada da se može izbeći poraz, ona je ugašena u 82. minuti, kada je Romagnoli zbog prigovora dobio drugi žuti, odnosno crveni karton, pa će propustiti naredni meč.

Milan je večeras dobio čak šest žutih kartona uz jedan crveni. Igrači Milana su nervozni i nemoćni, Gennaro Gattuso teško da će preživeti ovaj košmar.